אני מטייל בפעם הראשונה בהודו לבד, אבל בהודו כמו בהודו, אתה אף פעם לא לבד. גם אם אתה ממש רוצה. ואני רציתי, אבל לא הלך..

אני מסיים עכשיו שבוע מטורף בפושקר עם הנסיך הראג'אסטני Mohit K. Sharma, בחור הודי נמרץ, בן 25 ונשוי לדנית מקסימה שלה הוא קורא Chhotu (חבר המשפחה הצעיר בהודית), חכם ומצחיק ויוצא מדעתו כדי להכיר זרים ולהראות להם את העיר ויותר מזה, את המקומות שאפילו מקומיים מעולם לא הגיעו..

את כל זה הוא עושה באהבה גדולה מבלי לצפות לתשלום. ההנאה שלו היא מההיכרות עם זרים והוא חווה כל מקום מחדש ביחד איתכם. שלחו לו מיקום והוא כבר ייפגש איתכם לכוס קפה ויזרוק עצה טובה על הדרך.

הבחור הזה מכיר את כל העולם וכל העולם מכיר אותו, אין סיכוי שייקרה לכם משהו לידו. הכי בטוח שבעולם הוא אפילו יתמקח בשבילכם בחנויות, סוכנויות טיולים וישיג לכם מוצרים אסורים בעיר (ביצים, עוף, בירה..)

הוא מכיר כל כך הרבה מקומות וצריך כמה ימים אינטנסיביים איתו. הוא פשוט הופך לאח ושוכח מאישתו.
עד שהיא מתקשרת…

רק בגלל שהוא כזה חמוד והלך איתי להתמקח בגסטהאוסים אחרים, בחרתי להישאר דווקא אצלו, אומנם אין מזגן אבל לא סבלתי. במיוחד עכשיו כשהלילות מתקררים. יש שירותים ומקלחת צמודים עם מים לפי הדלקת הבוילר. ולזה נוסיף את פושקר הנסיך שמקשקש קצת בעברית ובין לבין, גם מכין אוכל, מנקה קצת – ומעולף הרבה

על כל התענוג הזה שילמתי 2500 רופי כולל טיפים נדיבים שכללו שתיה כל יום וקפה ותה כל הזמן, והשתתפות בדלק ואוכל – שזה המון בקצת כסף!!!

גם אם לא תישארו אצלו בגסטהאוס, הוא עדיין יעזור לכם בכל דבר שרק תרצו. אפילו אם זה יהיה רעיון מטורף כמו להקים מסיבה באמצע שום מקום… בא לו , אגב..

אז אם אתם בפושקר תרימו טלפון לבחור, תגידו לו שאתם חברים שלי ותראו איך נהיה לכם אח בשניות

‏‪+91 820 967 4779‬‏

כתיבת תגובה

עגלת קניות