לכל באי הודו החדשים!!!! הכנתי רשימה של מקומות שהתארחנו בהם בטיול שלנו ואני רוצה להמליץ לכם עליהם.. כמובן הכל עניין של טעם:)
צפון הודו –
*קאסול: ממולץ ממולץ גסטהאוס Yan's place שאם יתמזל מזלכם יהיה לכם מקום שם. מעבר לחדרים מפנקים ומסעדה מעולה, סוניה ויאן זוג מדהים וחם שיהפכו מהר מאוד להיות המשפחה השניה שלכם. חייבת לציין שכשעזבנו הם אפילו קנו לנו מתנות!!!!!! בקיצור מושלם
*דראמסללה: Mooche's הגסטהאוס מסעדה בבעלות הישראלים הכייייי מגניבים שהכרתם!!!!! יובי ומשה פתחו גסטהאוס בבאגסו בדראמסללה, חדרים מפנקים, אוכל (בעיקר חומוס) מפחידדדד ואווירה שאין שנית לה!!!!!
* בלי קשר לגסטהאוסים רוצה להמליץ גם על שמש הסוכן הגבר שעזר לנו בכל מה שהיינו צריכים במחירים הוגנים ועם ים אהבה!!!!!!
*דודו פלאפל האחד והיחיד! פלאפל וסביח ברמה של הארץ עם כל הפינוקים!
* אניטה המורה לשירה הודית (בבאגסו למעלה ״בית הספר למוזיקה של וראנסי״) אניטה מדהימה וסבלנית, מלמדת פיתוח קול ושירה הודית קלאסית. בחורה מוכשרת ויש הרבה מה ללמוד ממנה, גם אם לא ניסיתם בעבר.. זה המקום בשבילכם.
* מסעדת ״white rabbit" למעלה בבאגסו.. מגישים ארוחה ישראלית כמו בבית!!!! מטבלים והכל (שווה את העליה?)
מנאלי-
החנות של רובין המלך!!!!! ליד האייפודיה של שלום. רובין מוכר תכשיטי כסף וזהב בעיצובו (הוא משוגע) בחנות תמצאו רק חומרים מקוריים ללא זיופים וטבעות שמורידות ירוק על היד, מחירים הוגנים ואחד ההודים היותר נחמדים ומעניינים שדיברתי איתם ?
דרום-
** קייסי גסטהאוס (דודו פלאפל) בהאמפי. אמרו שישראלידה שם, אמרו שלא נמצא שקט שם.. מצאנו משפחה חדשה! שנקר הכי מדהים בעולם מפנק בספינג' לפני כניסת השבת, הכין לנו כריכים שעזבנו. וכל בעיה שהייתה לנו קייסי בעל הגסאהאוס פתר בדקות?
אנדמן- קוקונאט גרוב!!!!!! הבית שלנו בהודו! אין מה להוסיף!
זהו!!!! מקווה שאולי יעזור למישהו

כתיבת תגובה

עגלת קניות