טיפים והמלצות למטיילות המתחילות

אז כפי שאתן יודעות הודו זה לא לכולם, ובנות חוות את החוויה הזו אחרת. אז החלטתי לתמצת לכן את החוויה ומכאן תעשו מה שבא לכן. התחלנו בשדה של גואה והחלטנו לרדת לחוף היחסית דרומי שהוא פאלולים.

פאלולים

חוף באורך 300 מטר שתחום בבאסטות שניתן לסיים בחמש דקות הליכה. מקומות מומלצים ללינה עם שומר בכניסה ומזגן בחדר  פיקסלס הוטל. מבחינת אוכל הכי מומלץ הוא מסעדת זסט שכנראה תבלו בה יותר ממה שתתכננו כי טעים ויחסית לא יקר. זה גם אחלה מקום מפגש לישראלידה אם מישהו מחפש חבר להמשיך איתו.

קולה ביצ'

משם המשכנו לקולה ביצ', עשרים דקות נסיעה, בטוקטוק, שם תמצאו מעיין של מים מתוקים ולגונה פסיכית. בנות לא להבהל בסוף הדרך הנהג יורד לדרך עפר וזה נסיעה טיפה מלחיצה אבל שוב, זה הדרך. צריך לבקש מהנהג שיחכה לכן למעלה ולא יחזור חזרה כי אחרת אין מי שיחזיר אתכן. מספיק שם להיות שעתיים עד שלוש, זה חוף מבודד וחוץ מכמה תמונות אינסטגרם אין באמת למה. מחיר נסיעה בערך 400 רופי לפני ויכוח.

אנג'ונה

משם המשכנו לאנג'ונה במונית, שלוש שעות נסיעה, תקחו איתכן מקל ותצאו מוקדם יחסית כי לא נעים להגיע לשם כשיורד הערב. קחו בחשבון את שעות הנסיעה. מקומות לינה פה זוועה, ההוסטלים ברמה ירודה וזה גורם לרוב האנשים פה לקבל קדחת ולעלות חום ושיעול. עדיף לישון במלון טוב ברמה שלושה כוכבים ומעלה. מלון מומלץ Sonnet hotel פחות מומלץ כל מה שנמצא ליד הג'רמן בייקרי שגם כמקום פחות מומלץ מבחינת איכות האוכל ואיכות הקפה. מי שצריך קפה טוב כמוני, יש את הג'לטו שמוכרים קפה ב95 רופי, קפה איטלקי מעולה, ויש את הארטג'ונה שגם שם כמו בזסט תשבו יחסית הרבה כי הוא בבעלות ישראלית והתפריט ובאוכל נקי כמו שאנחנו אוהבים. מקומות לבשר עוף פירה ושניצלים טעימים תמצאו אצל דודי בגואה ארק'ס (מדורג בטריפ) קצת יקר למטייל המתחיל אבל בהחלט אחרי תקופה של טיול נותן מענה יפה לרעב. שימו לב, מזומן בלבד בהרבה מקומות לכן תצטיידו בהרבה דולר. או מסגרת גבוהה של אשראי שתוכלו למשוך.

ארמבול

ריכוז גבוהה של רוסים מבוגרים וישראלים, לא אהבנו, אפשר להגיע מאנג'ונה ב40 דק בסקוטר ולחזור באותו היום. כמו טיול כוכב. סקוטרים מעל שבועיים אמור לעלות 120 רופי ליום, ליום בודד 300 רופי.
אל תשתו מים מהברז גם לא רתוחים. בנות לא להסתובב ברגל בלילה וגם למועדונים תגיעו לבושות יחסית כי ההודים אוהבים לחפון מאחור. רוב המקומות יש אבטחה אבל בחניונים האבטחה נגמרת אז לשים לב אם מישהו הולך אחרייך או נוסע. אין אופציה כל כך לנוע פה בלי סקוטר, אז תתרגלו שניים שלושה שיעורים בארץ לפני. המשך טיסה נעימה! תעשו חיים בנות ושמרו על עצמכן.

סל קניות

התחבר

Create an Account