אם אתם כאן כנראה שאתם צופים בסדרה הנחש ובפרק 8 זיהתם שנאמר שצ’ארלס סובראג’ רצח בהודו גם צעיר ישראלי בשם איתן מאיר.

אז איתן מאיר הוא ככל הנראה שם לא אמיתי, כמו 99% מהשמות בסדרה ששונו. מה שכן ניתן לומר בוודאות שצארלס הארור כן רצח בהודו בחור וסטודנט ישראלי בשם אבוני ג’ייקוב בשנת 1975 וגנב את דרכונו ואת זהותו וטס למדינות רבות תחת שמו של אבוני ג’ייקוב.

הרוצח הסדרתי צ'ארלס סובראג'

הוטצ’אנד באונאני גורומוך צ’ארלס סובראג’ (בצרפתית: Hotchand Bhaonani Gurumukh Charles Sobhraj; נולד ב-6 באפריל 1944) הוא רוצח סדרתי שפעל בעיקר בשנות ה-70 של המאה ה-20 במזרח אסיה (תאילנד, הודו ונפאל).

חייו

סובראג’ נהג להציג עצמו כסוחר באבני חן יקרות וכך פיתה צעירים מערביים להגיע לדירתו. שם, בעזרת שותפתו הקנדית שהייתה בעלת ידע ברוקחות ופושע מקומי, סימם אותם וגרם להם לחלות. לאחר שרצח את קורבנותיו נהג להציתם, ולאמץ לעצמו את זהותם תוך זיוף דרכוניהם, דבר שהקשה על החוקרים לאתרו.

בשנת 1975 רצח בהודו את הסטודנט הישראלי אבוני ג’ייקוב וגנב את דרכונו איתו טס למדינות שונות.

לאחר מצוד נרחב שניהל אחריו האינטרפול נתפס סובראג’ בהודו ונידון ל-12 שנות מאסר. שותפתו מארי אנדרה קלארק שנאסרה עמו נידונה ל-8 שנות מאסר על חלקה בפשעים (היא מתה בשנת 1984 מסרטן). לאחר 10 שנים בכלא ההודי ברח סובראג’ מהכלא לאחר שסימם את הסוהרים בעזרת סוכריות שהכילו סם הרדמה. לאחר זמן מה נתפס שוב ונשפט לעוד 10 שנים בכלא עקב הבריחה. ממשלת הודו סירבה להסגירו לתאילנד כל עוד לא סיים לרצות את מלוא עונשו, ולכן סובראג’ מעולם לא נשפט על פשעיו בתאילנד, משום שבעת שחרורו חל עליהם חוק ההתיישנות.

לאחר שחרורו ביקר סובראג’ בצרפת, אולם כששב לנפאל נעצר, נשפט ונידון למאסר עולם.

סל קניות

התחבר

Create an Account